Series
Ratings
20
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0