Series
Ratings
60- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
ManiacRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 0.5
Dragon Ball ZRated ★ 1.5
Dragon Ball ZRated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 3.0- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0