Movies
Ratings
201
FrankensteinRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Litchi Hikari ClubRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
Bonnie and ClydeRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
MidoriRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0