Series
Ratings
154
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 1.0
The SimpsonsRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Pippi LongstockingRated ★ 1.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 2.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
- Rosen MaidenRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 2.0