Movies
Ratings
55
Secret SunshineRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5