Series
Ratings
29- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- AjinRated ★ 2.5
March Comes in Like a LionRated ★ 2.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0