Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 1.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The PenguinRated ★ 5.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
BarryRated ★ 5.0
BarryRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0