Movies
Ratings
50
TangledRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
Fast FiveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0