Series
Ratings
82
Angel EyesRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 2.0
All About EveRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5