Series
Ratings
121
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0