Series
Ratings
79
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Motel CaliforniaRated ★ 1.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.5