Series
Ratings
31- Their Perfect DayRated ★ 4.5
Ma BoyRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
The Greatest MarriageRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 1.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0