Movies
Ratings
335
My Little MonsterRated ★ 4.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Rinco's RestaurantRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 3.0- AliveRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Robot & FrankRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
Bread of HappinessRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 5.0
The EelRated ★ 2.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
ElephantRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
MontageRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0