Titles you rated
- 더 로직Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- 지지고 볶는 여행Rated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Divorced SinglesRated ★ 2.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0