Titles you rated
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.5- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 5.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Tower of GodRated ★ 3.5
Black CloverRated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5