Movies
Ratings
247
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
My Sister's KeeperRated ★ 3.5
Money MonsterRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0- The SoloistRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Geisha HouseRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0