Series
Ratings
26
The Art of SarahRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
EveRated ★ 1.0
AnnaRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0