Series
Ratings
94
Bravo, My LifeRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
Youn's StayRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 4.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.0
Ann's Lyric -Ann Sakuragi's Haiku Lesson-Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5