Movies
Ratings
155
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
GloveRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5