Series
Ratings
144- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- 더 코리안 셰프Rated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 3.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0