Movies
Ratings
1736
Betty BlueRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Babette's FeastRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0