Series
Ratings
85
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0