Movies
Ratings
49
TangledRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0