Series
Ratings
50
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5