Movies
Ratings
40
BreathlessRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 2.5
RushRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0