Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Twenty AgainRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 1.5
Ugly AlertRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5