Movies
Ratings
161
SnowpiercerRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0