Movies
Ratings
53
Key of LifeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5