Movies
Ratings
641
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0