Movies
Ratings
151
ObsessedRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
BoltRated ★ 2.5
GloveRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 3.0