Movies
Ratings
98
MaleficentRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5