Series
Ratings
19
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0