Series
Ratings
100
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 0.5
MaskRated ★ 0.5
I Remember YouRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 3.0- The Girl Who Became A PhotoRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0