Series
Ratings
143
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Tantei Gakuen QRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5