Movies
Ratings
102
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5