Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0