Series
Ratings
287
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 3.5- 녹색전차 해모수Rated ★ 4.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
The New Prince of TennisRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Master in the House Season 1Rated ★ 3.5
We Got Married Season 1Rated ★ 4.0
X-Man Season 1Rated ★ 4.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.0
Newlyweds DiaryRated ★ 2.5
May Food Bless YouRated ★ 4.0
Unexpected BusinessRated ★ 4.0
House on Wheels Season 1Rated ★ 4.0