Movies
Ratings
117
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5