Movies
Ratings
82
HuntRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0- WatercolorsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5