Movies
Ratings
125
FameRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
InvictusRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
HereafterRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0