Movies
Ratings
617
MaudieRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
BurntRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Jersey GirlRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5