Series
Ratings
136- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 5.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 2.5
Guilty CrownRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Dagashi KashiRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Black BulletRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 1.0