Movies
Ratings
580
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0