Series
Ratings
152
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Love MeRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
My Korean BoyfriendRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 4.0
- 촌장주점Rated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.5