Series
Ratings
90
The Art of SarahRated ★ 4.5- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.5
- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0