Series
Ratings
26
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0