Series
Ratings
83
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
- Good PartnerRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Captains of the WorldRated ★ 4.0