Series
Ratings
140
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0