Series
Ratings
115
SignalRated ★ 4.5
Kubikiri Cycle - Aoiro Savant to Zaregoto TsukaiRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Vampire in the GardenRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
H2Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0