Series
Ratings
132
BarryRated ★ 4.5
BarryRated ★ 4.0
BarryRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0